Družinová vernisáž

V úterý 12. 11. 2019 se konala ve III. a IV. oddělení školní družiny vernisáž dětských prací, které jsme s dětmi od října připravovali. Velkým překvapením pro nás byla hojná účast rodinných příslušníků. Na výstavu se bylo podívat celkem 50 účastníků, což je pro nás s dětmi velký závazek do další tvořivé práce. Největší poděkování si zaslouží hlavně děti. Do každého tvoření se vrhly s velikým elánem a moc se těšily, až budou moci svá dílka prezentovat. Také chceme poděkovat za podporu vedení školy v našem snažení a v neposlední řadě rodičům, kteří se na vernisáž přišli podívat. Zvláštní poděkování také patří panu Hubáčkovi, který celou výstavu nafotografoval. Již brzy se můžete těšit na další akce našich skvělých dětí.

Vaše vychovatelky: Hanka Veselá a Katka Drabešová