Exkurze Praha

Poslední říjnový den se vypravili žáci 6. ročníku na exkurzi do Prahy. Jejich cesta nejdříve vedla do Divadla Spejbla a Hurvínka na divadelní představení Hurvínek mezi osly. Poté jsme navštívili Třídicí centrum odpadů ve Chrášťanech, kde především ruční třídění separovaného papírového odpadu mělo ten správný výchovný efekt. Po krátké polední pauze jsme se vydali na exkurzi na letiště, která se setkala s velkým nadšením obzvláště v řadách chlapců. Je fajn, že si žáci mohou prožít takové krásné výlety, za což vděčíme hlavně grantu Jihočeského kraje, ze kterého byl hrazen autobus.

Mgr. Jana Doležalová