Jihočeský zvonek – krajské kolo

V pátek 21. 4. se v DDM Strakonice konalo krajské kolo soutěže Jihočeský zvonek, kam se z naší školy probojovala hned dvě sólová vystoupení a jedno duo. Konkurence v kraji byla skutečně silná, jednotlivá vystoupení srovnatelná. Porota v tomto ohledu neměla jednoduché rozhodování. My jsme si za předvedené výkony odnesli ocenění v bronzovém a stříbrném pásmu. Lucie Mauricová (stříbrné pásmo), Michaela Zámečníková a duo Klára Fričová a Tereza Tůmová (bronzové pásmo). I přes to, že se dívky neumístily na nejvyšší příčce, chtěla bych je všechny moc pochválit! Zvláště pro Míšu, Terezu a Kláru, které se tento rok s naší školou rozloučí, je to krásná tečka za jejich letitou reprezentací školy právě v pěveckých soutěžích.

Po celou dobu na soutěži panovala velmi milá atmosféra, organizátorům za to patří velké poděkování. I díky tomu jsme se do Vimperka vraceli s úsměvem na tváři a příjemným pocitem z dobře odvedené práce.

                                                                                                                                                             Mgr. Ivana Böhmová