Školní družina – karneval 2007

Image

Masopust byl i tentokrát důvodem konání karnevalu v naší školní družině. Příprav se ujaly i maminky a babičky, protože některé kostýmy bylo třeba z dřívějška poopravit nebo zhotovit zcela znovu. Některé děti se snažily připravit si při zájmových činnostech alespoň obličejovou masku. Jako vždy pozadu nezůstaly ani paní vychovatelky a do slušivých kostýmů se převlékly také.

Takže k vidění byli černokněžníci, piráti, čarodějnice, vodníci, princezny, objevila se i čertice, babka kořenářka, myška, kovboj, Harry Potter a spousta dalších.

Odpoledne zahájily masky svou promenádou, pak následovaly soutěže proložené písničkami a tanečními kreacemi.

Děti vyzkoušely svoji šikovnost při hodu na cíl, kopání míče do branky, přenášení míčku na pálce, rychlost zase při pohyblivém chodníku. Důvodem ke zpěvu byla „židličkovaná“.Chybět nesměla ani dámská a pánská volenka. Linoucí se hudba přilákala i třídní učitelky, které skládaly obdiv nad umem a výdrží svých ratolestí.

Všichni jsme si nakonec pořídili na památku fotografie.

Image