Školní družina – Rej čarodejnic

Image

Opět po roce si dali v naší družině sraz všechny čarodějnice a také čarodějové a černokněžníci. Za zvuků hudby se tancovalo, běhalo, lítalo a poletovalo, prostě rej jak má být.

Při tom všem nesměly chybět ani vrchní čarodějnice – naše paní vychovatelky – které do toho všeho přiletěly na košťatech jako živoucí smršť.Ihned si „malé čaroděje a čarodějky“ rozdělily do dvou skupin, které mezi sebou soutěžily.

Zkoušky tentokrát nebyly vůbec jednoduché – připravovaly se lektvary, vymýšlela se zaklínadla, mezi další disciplíny patřilo stavění hranice, odpálkování míče koštětem a zodpovídání kvízových otázek. Celé soutěžení nakonec skončilo nerozhodně, a tak nebylo vítězů ani poražených. Všichni se však museli zavázat, že se budou pilně připravovat na další „Čarodějnické testy“ a studovat z kouzelnických knih alespoň sedm hodin denně. Příští filipojakubská noc bude tak určitě plná nových a zajímavých kouzel. Máme se na co těšit,že milé čarodějnice!!!!!

Image

Vychovatelky ŠD