Školní družina – únorové okénko

Image

První společná akce III. a IV. oddělení v tomto měsíci byla záměrně naplánovaná na 14.února. Obě oddělení se tentokrát přemístila do tělocvičny, kde pro ně už byla staršími spolužáky připravena překážková dráha, ne však ledajaká, ale „ Valentýnská“. V úvodu proběhlo losování dvojic dívka – chlapec, a tak se nám představily pohádkové i seriálové postavičky Jů a Hele, Bolek a Lolek, Mach a Šebestová, Bob a Bobek, Mat a Pat, včelka Mája a Vilík, Mařenka s Jeníčkem a další. Žádná z dvojic nechtěla být vyřazena, všichni se chtěli co nejrychleji dostat k cíli. Nejlepší čas, a tedy i prvenství, získala dvojice Martin Bezkočka a Kačka Kubaštová, druhé místo obsadili sourozenci Vrábelovi a o třetí příčku se dělili Nikolka Völgyová s Kájou Šilhanem a opět Milan Vrábel s Deniskou Frühaufovou. Nejen vítězové, ale i ostatní si odnesli pestrobarevná srdíčka, na kterých měli zapsaný dosažený čas. Na závěr nesměla chybět tradiční společná fotografie všech soutěžících.

O několik dní později se k našim pořádaným akcím přidaly i děti z I. a II. oddělení.

V únoru totiž u nás nesmí chybět KARNEVAL. Tanec, zpěv, soutěže a pořádné dovádění , to bylo heslo celého odpoledne.

Chválit musíme maminky, babičky a všechny ty, kteří s přípravou kostýmů pomohli. Bez jejich pomoci by naše akce neměly ten správný „ říz a spád“.

Za ŠD Miluše Šavrňáková

ImageImageImage