Školní družina – Velikonoce 2008

V měsíci březnu žila naše školní družina  přípravami na Velikonoce. V rámci zájmových činností zhotovovaly děti různé prostřihované dekorace na okna, vyráběly velikonoční aranžmá na stoly a samozřejmě nesmělo chybět malování a zdobení  vajíček. Vše se ladilo do barev připomínajících  jaro a samotné velikonoční svátky – převládaly barvy žlutá, oranžová, modrá a zelená.

Těsně před samými svátky proběhlo celodružinové soutěživé odpoledne „ O VELIKONOČNÍHO ZAJÍCE¨“. Soutěžila osmičlenná družstva v běhu s překážkami, předávání kruhů a míčů, skákání žábáků apod.Družstva byla zastoupena dětmi z 1. – 5.ročníků. Organizace se ujala paní vychovatelka Hana Veselá, ostatní paní vychovatelky dohlížely na regulérnost soutěží.

Hlavní cenu, vlastnoručně upečeného zajíce od paní H. Veselé,vybojovalo družstvo ve složení Jakub Kaman, Tereza Šípová, René Havlíček, Kristýna Vondrášková, Eva Novotná, David Král, Linda Hrdá a Adam Krůs.Ostatní si vedli také velmi dobře, vždyť výsledky byly velmi vyrovnané.Všem zúčastněným patří velká pochvala. Odpoledne se povedlo, hlavně děti byly spokojené a už se mohou těšit na další podobnou soutěž.

ImageImageImageImage

Za ŠD Miluše Šavrňáková