Krajské finále ČEPS Cup

Ve středu 19. 12. 2018 se konalo v Soběslavi krajské finále florbalového ČEPS Cupu.  Sedm vítězů okresních kol se utkalo o postup do národního finále. Účastníky turnaje byli Sobíčci ze ZŠ Komenského Soběslav, ZŠ F. L. Čelakovského Strakonice, Panteři ze ZŠ TGM Milevsko, ZŠ Grünwaldova Č. Budějovice, ZŠ Křemže a ZŠ Smetanova Vimperk.

Hrálo se ve dvou skupinách každý s každým a následně o umístění. Kluci ze ZŠ Smetanova Vimperk obsadili ve skupině druhé místo, když podlehli jen pozdějšímu vítězi ZŠ F. L. Čelakovského Strakonice. V zápase o 3. místo kluci porazili ZŠ Třeboň a získali tak krásné 3. místo.

Naši školu reprezentovali: Roman Kryštof, Jaroslav Voldřich, Dominik Novotný, Denis Tongel, Václav Trnka, David Vinš, Tomáš Vondrášek, Jakub Karvan, Filip Drabeš a Tomáš Hejtmánek. Všem patří velká gratulace a poděkování za reprezentaci ZŠ Smetanova Vimperk.

Mgr. Karel Nový