Krajské finále florbalového Čeps Cupu dívek

V hale SKP České Budějovice se v pondělí 16. 12. konalo krajské finále florbalového Čeps Cupu v kategorii dívek I. stupně ZŠ. Sedm dívčích týmů se utkalo o postup do národního finále. ZŠ Vimperk, Smetanova odehrála dvě vítězná utkání v základní skupině. Nejdříve porazila děvčata ze ZŠ F. L. Čelakovského Strakonice 6:3 a v zápase se ZŠ F. Křižíka Bechyně zvítězila 6:4. Díky vítězství v základní skupině postoupil tým naší školy do finále, kde však vysoko prohrál se ZŠ E. Beneše Písek. Školní družstvo hrálo ve složení: Adéla Voldřichová, Zuzana Voldřichová, Valerie Petreska, Lucie Kutheilová, Rozárie Florišová a Sylvie Sýsová. Celkové 2. místo je však obrovským úspěchem pro tým, který jel na krajské finále původně jen na zkušenou.

Děvčatům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Karel Nový