Lyžuj lesy 2019

Obratnostní závod v běhu na lyžích v rámci seriálu „Lyžuj Lesy“ hostil 10. 1. 2019 areál Vodník ve Vimperku. Závodu základních škol pro registrované i neregistrované lyžaře se zúčastnilo okolo 180 dětí. Ambasadorem závodu byl olympionik Martin Jakš, který svou účastí podpořil mladé naděje běhu na lyžích.

Naší školu reprezentovalo 10 dětí. V kategorii neregistrovaných děvčat 3. a 4. tříd se na 9. místě umístila Adéla Voldřichová, na 14. místě skončila Silvie Vozobulová, 15. místo obsadila Rozárie Florišová a 17. byla Zuzana Voldřichová. V kategorii neregistrovaných chlapců 5. a 6. tříd vybojoval bronzovou medaili Lukáš Křižan, na 5. místě skončil Karel Honek. Ester Wölflová skončila mezi neregistrovanými děvčaty 5. a 6. tříd těsně pod stupni vítězů na čtvrtém místě a Iva Vozobulová obsadila v téže kategorii 8. místo. V kategorii registrovaných děvčat 7. a 8. tříd se na krásném 2. místě umístila Beáta Narovcová. V kategorii registrovaných chlapců 9. tříd získal pro naši školu zlatou medaili Matyáš Vondráček.

Všem děkujeme za reprezentaci naší školy a vítězům gratulujeme.

Mgr. Karel Nový