Netradiční módní odpoledne

Po velmi úspěšném valentýnském odpoledni jsme se ve školní družině rozhodli uspořádat další odpoledne ve znamení her, soutěží a dětské kreativity, nyní na téma móda. Společně jsme absolvovali promenádu, na kterou se všichni náležitě vymódili. Opět jsme děti rozdělili do čtyř družstev. Družstvo svetříků, šatiček, slamáčků a montérek se utkalo v několika soutěžních disciplínách. Dokonce jsme si zahráli i na módní návrháře, vizážisty a kadeřníky. Modelové se pak mohli pyšnit krásným líčením, bláznivými účesy a navíc velmi originálními šaty z novinového papíru. Stejně jako sv. Valentýna, tak i tuto akci si v dalších letech rádi zopakujeme, protože jsme si při ní užili opět spoustu legrace!

                                                                                                                                             Módní guru Hanka Veselá