Okresní kolo florbalového turnaje

Ve středu 20. 11. se v tělocvičně ZŠ Smetanova ve Vimperku konalo okresní kolo turnaje ve Florbalu. Čtyři nejlepší týmy z okrskových kol hrály v kategoriích III. (6. a 7. třídy) a kat. IV. (8. a 9 třídy) o postup do krajského kola.

V kategorii IV. družstvo ZŠ Smetanova ve složení Lukáš Sýs, Matteo Schettini, Petr Benda, Milič Boháček, Šimon Kecskés, Marek Sova, Jan Tischler, Jaroslav Uhlík a Radek Juřík vybojovalo 2. místo, když v turnaji podlehlo jen postupujícímu celku ze ZŠ Zdíkov.

V kategorii III. si tým naší školy dokráčel po třech vítězstvích k celkovému prvenství a postoupil tak do krajského kola. O tento úspěch se zasloužili žáci Denis Tongel, Štěpán Kouřim, David Kouřim, Václav Hovorka, Tomáš Krejsa, Miroslav Čech a Lukáš Voldřich.

Oběma týmům děkujeme za reprezentaci školy a družstvu mladších žáků přejeme hodně štěstí v krajském kole.

Mgr. Karel Nový