Olympijské hry ve školní družině

Zatímco naši vrcholoví sportovci si na Letní olympijské hry 2020 v Tokiu musí ještě nějaký čas počkat, ve školní družině již máme první sportovní disciplinu za sebou. V pátek 10. 1. jsme zahájili olympiádu zapálením ohně a vztyčením vlajky. Poté se všichni soutěžící utkali v hodu. Svoje umění si mohli poměřit v hodu do koše, do kruhu, na cíl, do dálky míčkem i papírovou koulí.. V následujících měsících nás čekají další discipliny, které nám v červnu postaví na stupně vítězů ty nejlepší sportovce.

Výsledková listina HOD :

 

Kategorie 1. třídy 

 1. místo Anetka Medková 
 2. místo Stáník Vojta          
 3. místo Honzík Sládek

 

Kategorie 2. třídy

 1. místo Barča Drabešová
 2. místo Nelča Brabcová
 3. místo místo Mladen Petreski a Alex Kukrál

 

Kategorie 3. třídy

 1. místo Martinka Staňková
 2. místo Anička Horová
 3. místo Eliška Reháková a Péťa Tesárek

 

Kategorie 4. třídy

 1. místo Sylvinka Sýsová a Filip Doule
 2. místo Emča Kramlová
 3. místo Kája Kurylčyková a Alenka Nachtigalová

 

Všem sportovcům blahopřejeme a děkujeme za sportovní chování 🙂

 

P. Tetourová, O, Myslíková