Orientační běh

V pátek 22. září jsme se již tradičně zúčastnili orientačního běhu podzimní šumavskou přírodou v Borových Ladech. Naši školu reprezentovalo 12 žáků: Milan Hanus, Silvie Sýsová, Michal Čepelák, Ema Kramlová, Tomáš Vondrášek, Adéla Voldřichová, Denis Tongel, Iva Vozobulová, Lukáš Křižan, Kristýna Rychtářová, Matěj Mathejsl, Barbora Švábková. Soutěžili ve třech věkových kategoriích podle platných pravidel ČSOS. Běžci se s chutí pustili do boje s mapou a s překážkami v zalesněném terénu. Všichni naši závodníci se zhostili svého úkolu zodpovědně a úspěšně dorazili do cíle. Tam na ně čekalo občerstvení
a drobná odměna za dobře zvládnutý závod. V celkovém pořadí naše škola obsadila krásné třetí místo. Sportovní dopoledne završila prohlídka soví voliéry v Borových Ladech.

                                                                                                                      Hana Veselá