Páťáci na Stožci

V prvním květnovém týdnu se třídy V.A a V.B zúčastnily dvoudenního pobytu ve Středisku environmentální výchovy na Stožci. Obě dvě třídy se v průběhu letošního roku zapojily do projektu Abeceda peněz a uspořádaly pro širokou veřejnost vánoční a velikonoční jarmark. Za utržené peníze z jarmarku nyní odjely poznávat přírodu do nedalekého Stožce. Počasí jim po celý týden přálo, proto se většina aktivit mohla konat venku.

Velké poděkování patří lektorce Markétě Korbelové, která se dětem postarala o velmi zajímavý a bohatý program, díky ní se procházky okolními lesy staly pro žáky zábavnými, ale také poučnými.

Všichni se shodli na tom, že pobyt byl krásnou odměnou za odvedenou práci a určitě se na Stožec v příštích letech opět rádi vypravíme.

Mgr. Ivana Böhmová, Mgr. Dagmar Novotná