Pěvecká soutěž Do-re-mi * Koledy

Před prvním adventním víkendem zněl školní družinou zpěv. Děti měly možnost porovnat své pěvecké umění s ostatními v soutěži Do-re-mi * Koledy. I když se navzájem znají a s kolektivem jsou sžité, bylo znát, že vystoupit před ostatní a zazpívat, není tak jednoduché, jak by se na první pohled zdálo. Ani znalost koled nebyla žádná hitparáda :-). Přesto se nakonec našlo pár statečných a diváci, porota i ostatní soutěžící se mohli nechat unést krásnými vánočními melodiemi. A to nejen těmi zpívanými, ale i hranými na flétnu. 

Všem soutěžícím patří velký obdiv a poděkování za krásné hudební odpoledne. Ti nejúspěšnější si odnesli drobný dárek a všichni pak sladkou odměnu.

 

  1. místo  Tereza Jedličková v kategorii 1.-2. tř., Karolína Kurylčyková v kategorii 3.-4. tř.
  1. místo   Emma Kramlová
  2. místo   Adéla Hubáčková

 

Zvláštní ocenění získala dívčí skupina ve složení K. Kurylčyková, E. Kramlová, A. Hubáčková, M. Doulová, S. Sýsová za společně zazpívanou vánoční píseň a T. Jedličková za koledu zahranou na flétnu.

Blahopřejeme!

P. Tetourová, O. Myslíková