Pohádkový školní výlet

Druháci naší školy vyrazili v úterý na školní výlet do Pohádkové chalupy v obci Mlázovy u Sušice. Počasí bylo nádherné, nálada skvělá, nic nám nebránilo v 8.00h. vyrazit za dobrodružstvím. Po dojetí do cíle jsme vydatně posvačili a pak už nás pan Poláček uvedl do světa skřítků, víl, čertů a vodníků. V areálu bylo dost prostoru na hry a odpočinek, což jsme zakončili opečením vuřtů.  Po posilnění zbyl čas na výrobu sádrových odlitků, které jsme si sami vymalovali a odvezli na památku domů. Ještě jsme dostali odměny za nejhezčí výtvory. Když jsme utratili všechny peníze, příjemný pan řidič nás odvezl zase do Vimperka. Byl to skvělý a vydařený výlet.

Krásné prostředí a super zábavu doporučujeme všem, kteří tam ještě nebyli!

                                                                                                 Mgr. Dagmar Holubová, Pavlína Tetourová