Pomozte pejskům 2017

V úterý 4. 4. a ve středu 5. 4. 2017 uspořádala na naší škole třída 6. B sbírku s názvem „ Pomozte pejskům“.

Cílem sbírky bylo pomoci pejskům v záchytných kotcích ve Vimperku, kam se dostávají zvířata, která přijdou o svůj domov a zde najdou domov dočasný, než si je vyzvednou jejich majitelé, ale také pejsci, o něž se nikdo nepřihlásí a kteří zde čekají na majitele nového.

Do sbírky se zapojilo přes 70 žáků i učitelů a pro pejsky se tak podařila získat velká spousta věcí – granule, kapsičky a konzervy, pamlsky, hračky a dokonce i misky, pelíšky a vodítka.

Všem, kteří se do sbírky zapojili, děkujeme!

V úterý 11. 4. se třída 6. B vydala do záchytných kotců předměty sbírky předat, podívat se, jací pejsci zde momentálně mají svůj dočasný domov a dozvědět se něco více o tom, jak záchytné kotce fungují.

Akce měla velký úspěch a i my jsme si její organizaci a pomoc pejskům užili. V příštím roce projekt s názvem „ Pomozte pejskům“ s radostí zopakujeme.

Mgr. Lucie Pokorná a žáci VI. B