Sbor na Velikonočních řemeslných trzích

Dne 8. 4. náš pěvecký sbor zazpíval u příležitosti Velikonočních řemeslných trhů v MěKS Vimperk. Návštěvníci si zde mohli zakoupit kraslice, pomlázky, květiny či dekorace s velikonoční tematikou a spoustu dalších zajímavých rukodělných výrobků. Pro ty nejmenší byly připraveny i velikonoční dílny, kde děti mohly tvořit například velikonoční přání, či barvit vajíčka. Kromě našeho sboru si mohli návštěvníci poslechnout i mladší děti z MŠ Klostermannova a ZŠ TGM a zhlédnout několik tanečních vystoupení. Za foto z akce děkujeme paní Hovorkové.

Vystoupení celého pěveckého sboru ZŠ Smetanova, včetně našich nejmladších zpěváčků (žáci 1. a 2. třídy), proběhne na začátku června.  Prozatím se můžete na fotografii podívat, jak to celému sboru v nových tričkách sluší a jak jsme se během dvou let „rozrostli“.

                                                                                                                                                             Mgr. Ivana Böhmová