Sedmáci splnili podmínky Vimperského poutníka

Zveřejnění soutěže Vimperský poutník 2019 se stalo výzvou pro žáky sedmého ročníku. Podmínkou zařazení do soutěže bylo navštívit pět míst, která byla uvedena ve Vimperských novinách. Vzhledem k tomu, že poslední týden našeho zkráceného školního roku již probíhala ve škole rekonstrukce, umožnilo nám to se do přírody opravdu dostat. Žáci se tedy vypravili na Sudslavický okruh, Alej smíření, Hrabický okruh a Stezku skřítků. A kaple Na Radosti? Tu jsme si nechali na poslední školní den. A tak jsme si na tomto krásném místě předávali vysvědčení. Měli jsme radosti opravdu mnoho. Někteří z vysvědčení. Téměř všichni ze začínajících prázdnin. Ale vzhledem k tomu, že jsme cestou zabloudili, tak určitě všichni z toho, že jsme Na Radost došli. 

Mgr. Jana Doležalová