Společnost Didakta zpřístupnila svůj obsah

Naše škola využívá služeb společnosti Didakta, která tvoří vzdělávací programy pro žáky, již řadu let. Společnost nyní zpřístupnila veškerý svůj obsah i pro domácí přípravu žáků. Věnujte prosím pozornost níže uvedeným informacím. Především vás upozorňujeme na potřebu instalace programu Didakta CZ projektor, abyste mohli Didaktu bez problému provozovat.

  • aplikace jsou určeny pro PC a tablety s OS Windows 7, 8, 10
  • ke spouštění našich výukových materiálů důrazně doporučujeme využít naši vlastní aplikaci DidaktaCZ projektor, spíše než webový prohlížeč, kde jsou již značně omezeny možnosti spouštění obsahu Adobe Flash. Aplikaci DidaktaCZ projektor je možné stahovat z tohoto linku http://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip.
  • upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků v domácnosti vzhledem k množství škol zapojených v projektu DidaktaCZ (téměř 2000) neposkytujeme z kapacitních důvodů živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti, veškeré případné technické informace jsou uvedeny na našem webu v sekci Podpora
  • prosíme rodiče, aby prozatím nesdíleli přihlašovací údaje se svými známými, protože by mohlo dojít ke geometrickému růstu zatížení serverů a služba by se mohla silně zpomalit, případně zůstat po nějaké časové období i nedostupná (během dnešního dne budeme pracovat na posílení kapacity serverů, může docházet ke krátkodobým výpadkům).

Akce platí do odvolání – předpokládáme, že do doby nástupu žáků zpět do škol.

Přístupové kódy na www.didakta.cz pro naši školu:
Login: crna392@didakta.cz
Heslo: EGKN

Přejeme vám všem pevné zdraví.
SILCOM Multimedia, s.r.o.