Spolužáci čtou spolužákům

Děti ze čtenářského klubu 2. stupně si pro své mladší spolužáky připravily netradiční čtenářskou hodinu. V minulém týdnu strávili prvňáčci a druháčci hodinu v učebně čtenářského klubu, prohlíželi si knížky a pozorně poslouchali pohádku o Ježíškovi a Barborce, kterou jim předčítaly žákyně šesté třídy.  V tomto týdnu navštívili čtenářský klub třeťáci a čtvrťáci a ani oni nepřišli o pohádku. Tu jim předčítali žáci sedmého a žákyně devátého ročníku. V závěru hodiny se všichni společně pustili do vyplňování pracovního listu a luštění tematické křížovky. Kdo si nevěděl rady, mohl požádat o radu některého ze starších žáků. Protože všichni malí posluchači splnili zadané úkoly na jedničku, vysloužili si sladkou odměnu a čtenářskou záložku. 

Všem děkujeme za účast a rádi tuto akci v druhém pololetí zopakujeme.

Mgr. Jaroslava Kramlová