Úspěch v okresním kole matematické olympiády

Ve středu 31. ledna 2019 se konalo okresní kolo matematické olympiády v kategorii pátých tříd v Prachaticích. Z naší školy postoupilo šest žáků, kteří úspěšně zvládli vypracovat školní kolo matematické olympiády. V této kategorii se do okresního kola letos probojovalo rekordních 48 soutěžících. Naši soutěžící ve složení: Veronika Beyvlová (4. ročník), Ted Charvát (4. ročník), Adéla Voldřichová (4. ročník), Anna Štefflová (5. ročník), Iva Vozobulová (5. ročník) a Ester Wӧlflová (5. ročník) podali vynikající výkon a v Prachaticích se neztratili. Mladší čtvrťáci získali cenné zkušenosti a hlavně motivaci do další práce. 

Ted Charvát (4. ročník) a Iva Vozobulová (5. ročník) získali shodně 13 bodů (z max. 18) a umístili se na prvním místě v okresním kole soutěže, Anna Štefflová (5. ročník) obsadila pěkné 15. místo.

Všem soutěžícím děkuji za vzornou reprezentaci školy a blahopřeji k dosaženým úspěchům.  

Mgr. Marie Kolafová