Úspěchy v kolektivních sportech

V poslední době se mimořádně dařilo týmům ZŠ Smetanova v kolektivních sportech. Nejprve žáci 4.-5. třídy obsadili 2. místo v okresním kole hokejbalu proti drogám, tým 6.-7. třídy tento turnaj vyhrál. Obě družstva postoupila do krajských kol, která vyhrála a zajistila si tak postup do celostátních kol této soutěže! Ta se budou konat v Kladně a ve Světlé nad Sázavou.

Další soutěží, kde se hodně dařilo, bylo okresní kolo soutěže žáků I. stupně v kopané  McDonald´s Cup. Jak v mladší (1.-3. třída), tak ve starší (4.-5. třída) kategorii jsme zvítězili a vybojovali si tak postup do krajského kola v Písku.

Posledním turnajem, kde jsme dosáhli výrazného úspěchu, bylo okresní kolo ve vybíjené v Husinci, které družstvo žáků ze 4. a 5. tříd vyhrálo a čeká je krajské kolo v Jindřichově Hradci.

Všem vítězným týmům blahopřejeme a přejeme co největší úspěch v kolech následujících.

Mgr. Jan Líkař