Vánoční pobyt na Stožci

Vzhledem k velkému úspěchu pobytu v prosinci na SEV Stožec v minulém školním roce se osmá třída rozhodla pro zopakování. Letos jsme vyrazili pro změnu od pondělí do středy, abychom stihli také vánoční akademii naší školy. Vzdělávací program nám –  jako již tradičně – výborně připravila Markéta Korbelová. Na to jsme již zvyklí, a proto tam opakovaně jezdíme. Ale letos nám přidala jednu „vychytávku“. Vzhledem k tomu, že osmáci mají jako třídní oblíbené zvíře bobra, Markéta je vzala po stopách Bobra. A tak jsme viděli bobří jídelnu, hráz, ale hlavně i bobří hrad – asi jediný na Studené Vltavě. Co na tom, že asi všichni radost z bobra nemají? Našim žákům zatím objevování jeho života radost přináší. Už nám chybí jenom bobra vidět na živo. Že bychom se příště (v červnu) opět vydali za bobry?

Mgr. Jana Doležalová