VÝSTAVA VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO

Do Českých Budějovic jsme jeli 1.10.2010 v 8:00 od ZŠ Smetanova. Jela třída 9.A a 9.B . Cesta tam i zpět byla velmi příjemná. Když jsme tam dorazili, tak jsme čekali u vstupu, než naši třídní učitelé zaplatí vstup, který byl 20 Kč na osobu. Jak jsme přešli branku, tak nám učitelé dali rozchod. Podle našeho názoru to bylo velice dobré. Někteří jsme vyplňovali dotazníky, jestli bychom měli šanci na Soukromou jazykovou školu. Poté jsme se všichni vydali nějakým směrem. V areálu bylo několik pavilonů, ve kterých byly desítky různých škol. Obzvlášť pavilon B4 nás velice zaujal, protože zde právě probíhala ukázka školy z Písku. Kluci od nich tam rapovali a jeden vyučený barman dělal ohnivou show se zapálenými láhvemi. Bylo to moc pěkné, obzvláště to rapování většinu z nás hodně zaujalo. Hodně jsme fandili a také soutěžili, poznávali jsme auta a zatloukali hřebíky do dřevěného špalku. Samozřejmě zvítězily holky nad kluky. Moc se nám tam líbilo a byli jsme nadšeni.
Erik Ernest, Jan Kačmár 9.A