Zajímavá beseda tříd s vrchním městským strážníkem

Beseda 8. tříd s vrchním městským strážníkem panem Dubem se konala 29.4.2008.

Třída ho přivítala velmi nadšeně, ale zároveň s respektem, který si pan Dub, jako velmi uznávaný člověk a policista, jistě zaslouží. Ihned zaujal svým přátelským chováním a policejním obuškem, kterým šibalsky pohrozil třídě. Poutavě mluvil o své práci policisty. Vysvětlil nám mnoho zajímavých věcí, například jaký je rozdíl mezi městskou a státní policií, či do kolika let jsou rodiče naplno zodpovědní za trestný čin svého dítěte.

Trpělivě odpovídal na zvídavé otázky. Beseda byla velmi zajímavá, ale bohužel utekla příliš rychle. Každý si však z ní odnesl nové znalosti a dobré rady do života. Proto by žáci s radostí uvítali další besedu s městskou policií.

Veronika Bandíková, 8.A