Zimní olympiáda v Borových Ladech

Ve čtvrtek 28. února se v Borových Ladech pořádala zimní olympiáda pro žáky prvního stupně. Soutěžilo se ve dvou disciplínách. První a zároveň hlavní závod se pořádal v běhu na lyžích. Jako doprovodný závod se následně žáci utkali v běhu na sněžnicích. Jako odměna pro všechny zúčastněné byla projížďka se psím spřežením. Počasí bylo nádherné a soutěžní nasazení žáků naší školy vynikající, proto jsme získali hned několik umístění na předních příčkách.

Školu reprezentovali tito žáci:

Doulová Marie (lyže – 3. místo, sněžnice – 2. místo)

Jedličková Tereza (lyže – 2. místo, sněžnice – 2. místo)

Voldřichová Adéla

Voldřichová Zuzana

Vondrášek Tomáš (lyže – 1. místo, sněžnice – 1. místo)

Vozobulová Iva (sněžnice – 2. místo)

Wölflová Ester (lyže – 3. místo, sněžnice – 3. místo)

Děkujeme všem žákům za vzornou reprezentaci školy a blahopřejeme k úspěchům.

Mgr. Tomáš Gaudník