Zpěváci ze ZŠ Smetanova na Pražském pěveckém festivalu

V červnu se žáci naší školy, Aleš Vavruška a Lucie Mauricová, přihlásili do výběrového kola celorepublikové přehlídky mladých pěveckých talentů. Se svou interpretací písní uspěli a probojovali se mezi 20 nejlepších zpěváků, kteří měli následně možnost zúčastnit se během září pěveckých workshopů, kde se s lektory učili správné techniky práce s hlasem, základy hereckého projevu, hudební nauky atd. 29. září proběhl v divadle Na Fidlovačce za přítomnosti poroty z řad českých herců, zpěváků či hudebních producentů závěrečný koncert všech účastníků.

Tímto bych ráda Lucii a Alešovi pogratulovala ke skvělému pěveckému výkonu a zároveň oběma poděkovala za vynikající reprezentaci školy v pěveckých soutěžích a pěveckém sboru ZŠ Smetanova.

Mgr. Ivana Böhmová